ÇOCUK DANSLARI

ÇOCUK BALE

ÇOCUK MODERN DANS

ÇOCUK MODERN DANS

cocuk bale modern dans 3-6 yaş bale

Çocuk Bale eğitimleri çocukların fiziksel ve ruhsal gelişimine katkı sağlarken sanat zevklerini de önemli ölçüde geliştirmektedir. Öğrenciler istanbul Performans Bale Kursu’na 3 yaşından itibaren başvurabilirler. Bale eğitimimiz 3-6 yaş grubuna yönelik baleye giriş dersleri ve 7 yaş ve üstü için modern - cağdaş dans eğitimlerinden oluşmaktadır. 

ÇOCUK MODERN DANS

ÇOCUK MODERN DANS

ÇOCUK MODERN DANS

cocuk modern dans cocuk bale

Çocuk Modern dans eğitimleri bale alt yapısıyla birlikte verilmektedir. El kol kordinasyonu ve esneklik üzerine çalışmalar içermektedir. Ders eğitimlerinin başında ve sonunda stretching yapılarak vücutlar dansa hazır hale getirilir

ÇOCUK HİP HOP

ÇOCUK MODERN DANS

ÇOCUK HİP HOP

çocuk hip hop k-pop

Çocuk Hip Hop son yılların en popüler dansları arasında yer alıyor. Çocuklar birbirinden enerjik dans müzikleri ile eğlenceye doyamıyorlar.

Bu dansın ritmine uzman eğitmenlerimiz sayesinde çok kısa sürede uyum sağlayabilirler.

KİDS DANCE

KİDS DANCE

ÇOCUK HİP HOP

image9

KİDS DANCE

Çocuklara yönelik hazırlanmış bu sınıfta çocuklar birbirinden farklı danslar ile coşucaklar aynı zamanda sosyalleşicekler

K-POP

KİDS DANCE

LATİN DANS

image10

 

Son yılların en keyifli dans kültürü olan K-pop dance İngilizce “Korean pop” ifadesinden kısaltılmış,  Güney Kore kökenli bir pop müzik türüdür. Güney Koreli şarkıcı Psy’nin “Gangnam Style” şarkısının klibi ile kitlelere yayılan bu çılgın dans şimdilerde ülkemizde çok moda!

Renkli klipleri, değişik kıyafetleri ve ilgi çekici figürleriyle herkesin ilgisini çeken K-pop dance ile tanışmak istermisiniz.

LATİN DANS

KİDS DANCE

LATİN DANS

image11

Dünyanın en çok tercih edilen danslarından biri olan Latin danslarına artık çocuklar küçük yaşta başlıyor.